Koszt i czas dostawy

Koszt i czas dostawy na terenie Polski. 

  • Kurier InPost – koszt 13,90 zł
  • Paczkomaty InPost 24/7- koszt 12,90 zł
  • Odbiór osobisty: bezpłatnie w sklepie stacjonarnym na ul. Sikorskiego 1, 61-534 Poznań od wtorku do piątku w godzinach 11.00 – 18.00 oraz w soboty w godzinach 11-15 Możliwość odbioru paczki będzie potwierdzona  mailowo. 
  • Bezpłatna wysyłka – przy zakupach powyżej 200 zł, przesyłka wysyłana gratis kurierem InPost lub przez Paczkomaty InPost. 

Jeśli wybrane produkty dostępne są na stanie magazynie oraz zamówienie zostało złożone do godziny 12.00, paczka jest wysyłana tego samego dnia roboczego (zachęcamy do korzystania z systemu płatności online. Dokonana w ten sposób płatność jest od razu księgowana w naszym systemie, co przyspiesza przygotowanie i wysyłkę zamówienia).

Na zaksięgowanie płatności przelewem tradycyjnym czekamy 3 dni od momentu złożenia zamówienia. Po tym czasie nieopłacone zamówienie zostaje anulowane.

Zamówienia złożone po godzinie 12:00, realizujemy następnego dnia.

Podane ceny są cenami brutto i zawierają wszystkie należne podatki.

Podane koszty dostawy dotyczą przesyłek na terenie Polski.

Zwrotu produktów zakupionych w sklepie Zmyslostan,  można dokonać w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. W przypadku świec, kadzideł oraz herbat nie ma możliwości zwrotu produktu noszącego ślady użytkowania (np. zerwana etykieta, uszkodzone opakowanie, ślady użytkowania). Będę wdzięczna za podanie powodu zwrotu.

Pierwszy krok to wypełnienia formularza zwrotu i przesłanie  na adres: daria@zmyslostan.pl, z informacją w temacie i ‘Zwrot zamówienia nr…’ 

Koszt zakupionych produktów zwrócimy Ci maksymalnie w ciągu 7 dni od otrzymania od Ciebie paczki zwrotnej z nienoszącym śladów użytkowania produktem.

Pakowanie

Proces pakowania jest dla mnie bardzo ważny w kontekście ekologii, dlatego w Zmysłostan Concept Store nie są używane materiały z folii i plastiku. 

  • Każdy produkt jest zabezpieczony bibuła biodegradowalną  oraz papierem bąbelkowym, stanowiącym doskonała alternatywę dla folii bąbelkowej. Wykonany jest z surowca z  oświadczeniem FSC®, produkt ekologiczny

idealnie zabezpieczający produkty w transporcie

Dodatkowym zabezpieczeniem Twoich produktów jest dodawany do zamówień z wysyłką skropak, który jest w 100% biodegradowalny,  Po wykorzystaniu skropak może być ponownie wykorzystany lub zutylizowany poprzez kompostowanie czy też rozpuszczenie w wodzie